Polecamy...

Porozmawiajmy - Nie masz zbyt wiele miejsca?

19 kwietnia 2022

Jeśli masz małe biuro, z pewnością próbowałeś znaleźć jakieś praktyczne sposoby, aby zaoszczędzić trochę miejsca, a tym samym zapewnić pracownikom więcej przestrzeni do wykonywania codziennych zadań. Rzecz w tym, że nie możemy nagle machnąć czarodziejską różdżką i zyskać dodatkowych akrów przestrzeni!

W związku z nadchodzącym Nowym Rokiem warto zrobić gruntowne porządki w biurze. Pozbądź się swoich gratów; na pewno gromadzisz wiele przedmiotów, których już nie potrzebujesz! Sprawdź pomysły na zagospodarowanie przestrzeni w biurze i zatrzymaj tylko te rzeczy, które są Ci naprawdę potrzebne. Myślisz o rezygnacji z papieru? Od lat rzucamy ten pomysł, ale czy udało Ci się go już zrealizować?

Problem polega na tym, że im więcej śmieci masz w biurze, tym mniej masz miejsca, a to z kolei zwiększa prawdopodobieństwo potknięć i upadków. Zdrowie i bezpieczeństwo to podstawa, więc porządki to coś więcej niż tylko znalezienie dodatkowej przestrzeni. A może by tak spróbować wbudowanych mebli biurowych? To genialny sposób na zaoszczędzenie miejsca i uniknięcie problemów w małym biurze.

Pomyślenie o tym, jak stworzyć przestrzeń z ograniczonej przestrzeni, oprócz wielkiego sprzątania, pozwoli Ci cieszyć się na Nowy Rok z prawie nowym biurem! Rozglądanie się za wysokiej jakości wbudowanymi meblami biurowymi z wyprzedzeniem sprawi, że Twój plan pójdzie dużo sprawniej.

Jakie jest Twoje zdanie na ten temat? Czy uważasz, że wbudowane meble biurowe są odpowiedzią na problemy związane z ograniczoną przestrzenią biurową? Podziel się z nami swoją opinią!

Autor

Robert Górecki

Projektant przestrzeni biurowych.

To może Cię zainteresować