Polecamy...

Szybkie spostrzeżenia - Kiedy nadszedł czas na wymianę mebli biurowych?

12 kwietnia 2022

Dzisiaj poświęcimy trochę czasu na omówienie kwestii modernizacji mebli biurowych. Kiedy dokładnie jest odpowiedni czas na modernizację mebli biurowych?

Zacznijmy od zaakceptowania faktu, że nic nie trwa wiecznie. To smutny fakt, ale dotyczy on również komercyjnych mebli biurowych. Tak, to prawda, być może nadszedł czas, aby pomachać na pożegnanie temu zaufanemu fotelowi biurowemu, który przez lata był Twoim wygodnym kocem.

Możesz się zastanawiać, dlaczego miałbyś wymieniać krzesła biurowe, biurka, stoły itp., jeśli naprawdę nie ma takiej potrzeby, ale z czasem ich wytrzymałość zanika, podparcie nie jest już takie, jak było, i w zasadzie wychodzą z mody.

Ogólnie rzecz biorąc, krzesła biurowe powinny wystarczyć na co najmniej rok lub dwa, w zależności od tego, czy ktoś pracuje w pełnym wymiarze godzin, czy nie. Prawdopodobnie już dużo wcześniej zaczniesz zauważać oznaki zużycia i należy to monitorować. Biurka biurowe to zwykle dłuższa sprawa, ale gdy tylko zauważysz, że coś zaczyna się psuć lub słabnąć, lub gdy po prostu nie pasuje już do wystroju, czas rozejrzeć się za czymś nowym. To samo można powiedzieć o meblach do sal konferencyjnych, ponieważ prawdopodobnie będą one używane rzadziej niż zwykłe wielofunkcyjne meble biurowe.

Ważne jest, aby przywiązywać dużą wagę do jakości mebli biurowych. Czy chciałbyś siedzieć na niewygodnym krześle? Nie! Dlatego nie zmuszaj do tego swoich pracowników.

Jak często w przeszłości wymieniałeś meble biurowe? Czy myślisz o zmianie? Sprawdź naszą stronę na Facebooku, aby uzyskać aktualne informacje na temat stylu i wzornictwa dla Twojego nowego biura.

Autor

Robert Górecki

Projektant przestrzeni biurowych.

To może Cię zainteresować